Bydgoski Turniej Tenisa Stołowego 
już 18 października

10 października 2023

To będzie świetna przygoda dla miłośników tenisa stołowego! W środę, 18 października odbędzie się Bydgoski Turniej Tenisa Stołowego, a w imprezie udział wezmą dzieci i młodzież do 18 roku życia.

 

Imprezę zorganizuje, we współpracy z klubem Gwiazda Bydgoszcz, Stowarzyszenie Wczoraj, Dzisiaj, Jutro. - W 2020 i 2021 roku organizowaliśmy Ogólnopolskie Turnieje Tenisa Stołowego w Gdowie a przed rokiem Głubczycki Turniej Tenisa Stołowego w Głubczycach. Wszystkie te imprezy cieszyły się wielkim zainteresowaniem i okazały się sporym sukcesem – mówi Jędrzej Stęszewski, prezes stowarzyszenia.

 

Bydgoski Turniej Tenisa Stołowego odbędzie się 18 października, a w imprezie udział weźmie ponad sto zawodniczek i zawodników, którzy zostaną podzieleni na cztery kategorie wiekowe – żaków (do 11 lat), młodzików (12-13 lat), kadetów (14-15 lat) oraz juniorów (16-18 lat). Oczywiście oddzielnie rywalizować będą dziewczynki i chłopcy.

 

Zgłoszenia do turnieju: wyślij zgłoszenie

 

Regulamin turnieju: regulamin

 

Zgoda rodziców: zgoda rodziców

 

Oświadczenie RODO: RODO

 

 

– Gorąco zachęcam do zgłaszania się do rywalizacji. Turniej, który zorganizujemy razem z zasłużonym i utytułowanym klubem tenisowa stołowego Gwiazdą Bydgoszcz z pewnością będzie dla jego uczestników sporym przeżyciem. W hali stanie osiem stołów do tenisa stołowego, co zagwarantuje uczestnikom swobodną, wygodną, ale przede wszystkim bezpieczną grę. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, w którym, oprócz zdrowych przekąsek, owoców i wody mineralnej będzie też pamiątkowy medal – dodaje Stęszewski. Impreza zostanie rozegrana w godzinach popołudniowych – rywalizacja rozpocznie się 18 października o godz. 16, a zakończy przed godziną 21.

 

 

Harmonogram godzinowy:

15:45 otwarcie biura zawodów
16:00 - 16.30 weryfikacja zgłoszeń uczestników, odprawa organizacyjna dla wolontariuszy, spotkanie sędziów
16.00 - 20.30 rywalizacja dzieci i młodzieży
20:45- uroczysta dekoracja oraz zakończenie turnieju

 

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.