Ramowy program minutowy* zawodów lekkoatletycznych dla dzieci z okazji 101. rocznicy Cudu nad Wisłą, sobota, 2 października 2021 r., Szkoła Podstawowa nr 368, ul. Ostródzka 175

 

*Program ma charakter ramowy, godziny rozpoczęcia poszczególnych punktów programu mogą ulec nieznacznemu przesunięciu.

 

Harmonogram konkurencji biegowych

9:00 – rozpoczęcie pracy biura zawodów

10:00 – 60 m chłopców, grupa IV             (7 serii)

10:20 – 60 m dziewcząt, grupa IV             (3 serie)

10:30 – 60 m chłopców, grupa III             (7 serii)

10:50 – 60 m dziewcząt, grupa III             (3 serie)

11:05 – 60 m chłopców, grupa II               (3 serie)

11:15 – 60 m dziewcząt, grupa II              (3 serie)

11:25 – 60 m chłopców, grupa I                (1 seria)

11:30 – 60 m dziewcząt, grupa I               (1 seria)

11:40 – dekoracje dystansu 60 m, (skoku wzwyż grupy I, II, II, skoku w dal grupy I, II)

11:55 – 200 m chłopców, grupa IV           (7 serii)

12:15 – 200 m dziewcząt, grupa IV          (5 serii)

12:30 – 200 m chłopców, grupa III           (10 serii)

12:55 – 200 m dziewcząt, grupa III           (8 serii)

13:15 – dekoracje dystansu 200 m, (skoku wzwyż grupy IV)

13:25 – 400 m chłopców, grupa II            (4 serie)

13:40 – 400 m dziewcząt, grupa II            (2 serie)

13:55 – 400 m chłopców, grupa I             (1 seria)

14:00 – 400 m dziewcząt, grupa I             (1 seria)

14:05 – dekoracje dystansu 400 m

14:15 – 800 m chłopców, grupa I             (1 seria)

14:20 – 800 m dziewcząt, grupa I             (1 seria)

14:25 – dekoracje dystansu 800 m, (skoku w dal grupy III)

 

Harmonogram konkurencji technicznych (skok w dal, skok wzwyż)

9:00 – rozpoczęcie pracy biura zawodów

10:15 – 10:35 – skok w dal chłopców i dziewcząt grupa I (2 próby)

10:25 – 11:30 – skok w dal chłopców i dziewcząt grupa II (2 próby)

11:00 – 11:15 – skok wzwyż chłopców i dziewcząt grupy I, II (3 próby)

11:15 – 11:35 – skok wzwyż chłopców i dziewcząt grupa III (3 próby)

11:30 – 14:20 – skok w dal chłopców i dziewcząt grupa III (2 próby)

11:35 – 12:30 – skok wzwyż chłopców i dziewcząt grupa IV (3 próby)

11:40 – dekoracje skoku w dal, grupy I, II, skoku wzwyż, grupy I, II, III

13:15 – dekoracja skoku wzwyż grupa IV

14:25 – 16:00 – skok w dal chłopców i dziewcząt, grupa IV

14:25 – dekoracja skoku w dal, grupa III

16:00 – dekoracja skoku w dal, grupa IV

 

UWAGA! Biuro zawodów zamyka wydawanie numerów startowych dla poszczególnych grup w poszczególnych konkurencjach na 30 minut przed startem poszczególnej grupy w danej konkurencji. Np. wydawanie numerów startowych dla chłopców z grupy IV startujących na dystansie 60 m zakończy się o godz. 9:30, dla dziewcząt z grupy IV startujących na dystansie 60 m zakończy się o godz. 9:50, itd.


Komunikat organizacyjny: POBIERZ KOMUNIKAT
 

W dniu 29 września br. do wszystkich, którzy zgłaszali udział przez formularz google docs dostępny na stronie www.wczorajdzisiajjutro.pl przesłany został e-mail z potwierdzeniem udziału w zawodach.

Zgłoszenia na zawody będą przyjmowane do północy w dniu 29 września br.

 

29 września 2021

Cud nad Wisłą 
ramowy harmonogram zawodów oraz komunikat organizacyjny

biuro@wczorajdzisiajjutro.pl