Finałowy Turniej Wolności - Chełm 09.10.2021

01 października 2021

Finałowy Turniej Wolności zbliża się wielkimi krokami. Już 9 października na Stadionie Miejskim w Chełmie odbędzie się Finałowy Turniej Wolności. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do około godz. 16.00
 

Imprezy eliminacyjne w formie turniejów piłkarskich dla dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej U-11 odbyły się w wybranych miejscowościach województwa lubelskiego i mazowieckiego:

 

18.09 - Tomaszów Lubelski

19.09 - Hrubieszów

25.09 - Tarnogród

26.09 - Krasnystaw

01.10 - Biłgoraj

03.10 - Warszawa

 

Turnieje eliminacyjne cieszyły się znakomitą frekwencją. Na szczególne uznanie zasługuje turniej w Krasnymstawie gdzie frekwencja była zdecydowanie najlepsza. W finale będziemy gościć aż 20 drużyn. Z każdego turnieju awansują trzy najlepsze ekipy oraz zostaną przyznane dwie dzikie karty.

 

Finaliści:
SP Szarowola 

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

SP Nr 2 Tomaszów Lubelski

Granica Lubycza Królewska

Unia Hrubieszów

SP 2 Hrubieszów

SP 3 Hrubieszów

Start Gmina Frampol

Szumy Susiec

Olimpiakos Tarnogród

AP Bronowice Lublin

Kłos Chełm

Football Academy Zamość

Vrotcovia Lublin

Niedźwiadek Chełm 2011

Niedźwiadek Chełm 2012

Górnik I Łęczna

Włokniarz Frampol

Górnik II Łęczna

Barca Academy

 

Harmonogram gier: HARMONOGRAM

 

 

W Chełmie na każdego czekać będą pakiety startowe ze sportowym upominkiem. Każdy uczestnik dostanie medal za udział a trzy najlepsze drużyny medale w kolorze brązowym, srebrnym i złotym. Dla tych drużyn również będą przyznane okazałe puchary oraz vouchery na sprzęt sportowy.

 

Dla dzieci organizator przygotował moc nieodpłatnych atrakcji w ramach Sportowych pikników w historią Polski. Wystawione będą cztery dmuchańce, będzie można postrzelać do bramki celnościowej, sprawdzić swój bramkarski refleks. Dodatkowo każdy uczestnik pikniku dostanie ciepły posiłek. Oczywiście będzie też z nami dobrze znany z turniejów eliminacyjnych, największy polski piłkarski TikToker Łukasz Chwieduk (https://www.tiktok.com/@lukipoland)

 

 

Impreza dedykowana jest dziewczynkom i chłopcom województw lubelskiego i mazowieckiego w kategoriach U-11.  Współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz objęta patronatem Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Wydarzenie jest zorganizowane na najwyższym poziomie nawiązującym do prawdziwych profesjonalnych turniejów piłkarskich. Wszystko po to, by w dobie wychodzenia z pandemii Covid-19 zapewnić dzieciom prawdziwą sportową rywalizację oraz świetną zabawę w atmosferze fair-play.

 

Stadion Miejski w Chełmie mieści się przy ulicy 1 Pułku Szwoleżerów 15A.