Podsumowanie pikniku sportowo-
integracyjnego "Wszystkie
dzieci nasze są"

04 października 2021

Piknik sportowo-integracyjny "Wszystkie dzieci nasze są" odbył się 25 września w Grudziądzu. Wydarzenie miało miejsce podczas 40. Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu - największej imprezy sportowej w Grudziądzu w 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięły całe rodziny - najmłodsza uczestniczka miała 1,5 roku i wzięła udział razem z mamą, a najstarszy uczestnik miał 81 lat.

 

Podczas pikniku całe rodziny brały udział w zawodach sportowych polegających na pokonaniu torów przeszkód. Wszystko odbywało się pod okiem 3 wykwalifikowanych instruktorów na czele z Piotrem Ślebodą - złotym medalistą Polski w skoku wzwyż z 2011 roku.
 

 

Uczestnicy pikniku mogli posłuchać o tym jak ważna jest aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie w życiu człowieka. Każdy z uczestników po pokonaniu torów przeszkód i zadań sprawnościowych mógł bezpłatnie skorzystać z dmuchańców oraz wielu atrakcji dostarczonych przez animatorów.

 

 

Dla każdego uczestnika był ciepły posiłek, owoce, przekąski, woda oraz soki. Każdy kto uczestniczył w pikniku otrzymał zestaw upominków.

 

W wydarzeniu udział wzięło ponad 2000 dzieci i młodzieży oraz ponad 600 dorosłych.