20 czerwca Toruń gościł młodych zawodników hokeja na trawie, którzy rywalizowali w Turnieju Dzieci "Promujemy dyscypliny olimpijskie: HOKEJ NA TRAWIE". Zgłosiło się osiem drużyn, ale udział w rywalizacji wzięło siedem. Z przyczyn losowych nie dotarła ekipa z Gościeszyna. Poniżej wyniki rywalizacji i końcowa klasyfikacja.

 

 

Grupa A     

1. KS Stella Gniezno II

2. UKS Bałagany Lubianka

3. LKS Rogowo

4. KS Polonia Skierniewice                                                                       

 

Grupa B

1. KS Stella Gniezno I

2. UKS Pomorzanin Toruń

3. UKS Gliadiatorzy Gościeszyn

4. LKS Gąsawa

 

 

Wyniki turnieju:

 

10.00 – 11.30 – rozgrywki grupowe

 

Finały:

       11.45– 12.00     IA Stella II Gniezno  -  IIB Pomorzanin Toruń 3:0,  półfinał

                               IB LKS Gąsawa  -  IIA UKS Bałagany Łubianka 1:0,   półfinał

     12.00 – 12.15    IIIA - IIIB Polonia Skierniewice – Stella I Gniezno 5:1,  o 5. miejsce 

                              7. miejsce zajął LKS Rogowo

       12.15 – 12.30  Pomorzanin Toruń – Bałagany Łubianka 0:1, o 3. miejsce 

                              Stella II Gniezno – LKS Gąsawa 4:0,  FINAŁ

 

Końcowa kolejność: 1. Stella II Gniezno, 2. LKS Gąsawa, 3. Bałagany Łubianka, 4. Pomorzanin Toruń, 5. Polonia Skierniewice, 6. Stella I Gniezno, 7. LKS Rogowo.

 

Grupa A                                                      

10.00 – 10.15         KS Stella Gniezno II –  UKS Bałagany Łubianka

                               LKS Rogowo – KS Polonia Skierniewice       

10.30 – 10.45        UKS Bałagany Łubianka – KS Polonia Skierniewice           

                               KS Stella Gniezno II – LKS Rogowo

11.00 – 11.15           UKS Bałagany Łubianka – LKS Rogowo

                               KS Stella Gniezno II – KS Polonia Skierniewice

 

 

 

Stella II

Bałagany

Rogowo

Polonia

Punkty

Bramki

Miejsce

Stella II Gniezno

 

5:1

3:0

7:0

9

15:1

1

Bałagany Łubianka

1:5

 

2:1

2:2

4

5:8

2

LKS Rogowo

0:3

1:2

 

1:2

0

2:7

4

Polonia Skierniewice

0:7

2:2

2:1

 

4

4:10

3

 

Awans do półfinałów: Stella II Gniezno i Bałagany Łubianka

o miejsce 5.: Polonia Skierniewice

o miejsce 7.: LKS Rogowo

 

 

 

 

 

Grupa B

10.15 – 10.30         KS Stella Gniezno I – KS Pomorzanin Toruń

                              UKS Gladiatorzy Gościeszyn – LKS Gąsawa wo. Brak drużyny

10.45 – 11.00        KS Pomorzanin Toruń – LKS Gąsawa

                              KS Stella Gniezno I – UKS Gladiatorzy Gościeszyn wo

11.15 – 11.30           KS Pomorzanin Toruń – UKS Gladiatorzy Gościeszyn wo

                              KS Stella Gniezno I – LKS Gąsawa

 

 

Stella I

Pomorzanin

Gladiatorzy

Gąsawa

Punkty

Bramki

Miejsce

Stella I Gniezno

 

0:3

3:0 wo

0:2

3

8:0

3

Pomorzanin Toruń

3:0

 

3:0 wo

0:1

6

6:1

2

UKS Gladiatorzy Gościeszyn

0:3 wo

0:3 wo

 

0:3 wo

0

0

 

LKS Gąsawa

2:0

1:0

3:0 wo

 

9

6:0

1

 

Awans do półfinałów: LKS Gąsawa i Pomorzanin Toruń

o miejsce 5.: Stella I Gniezno

o miejsce 7.: brak

21 czerwca 2021

Stella II Gniezno wygrywa w Toruniu

biuro@wczorajdzisiajjutro.pl