Zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży już 2 października w Warszawie

17 września 2021

Zanim w lekkiej atletyce rozpocznie się sezon halowy, odbędzie się jeszcze kilka zawodów na otwartym stadionie. Jedną z okazji do takiego rodzaju spotkania będą rywalizacja lekkoatletyczna z okazji 101. rocznicy Cudu nad Wisłą.

 

Gospodarzem zawodów, które rozegramy w sobotę, 2 października będzie szkoła podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" przy ul. Ostródzkiej 175 w Warszawie. Mieszcząca się na warszawskiej Białołęce placówka dysponuje obiektem, który idealnie nadaje się do formuły jaką chcemy zaproponować dzieciom i młodzieży - pasjonatom ruchu.

 

Chłopcy i dziewczęta z roczników 2006-2014 będą mogli sprawdzić się w konkurencjach biegowych i technicznych. Na 250-metrowej bieżni zostaną rozegrane popularne lekkoatletyczne dystanse: 60 metrów, 200 metrów, 400 metrów i 800 metrów. Ponadto, wśród konkurencji technicznych, do wyboru będzie skok w dal oraz skok wzwyż.

 

Rywalizacja będzie odbywała się pod okiem sędziów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki.

 

Rejestracja do zawodów: https://bit.ly/3nLcWwa

 

Regulamin zawodów: pobierz
RODO: pobierz

 

 

Stowarzyszenie Wczoraj, Dzisiaj, Jutro organizuje od lat wiele przedsięwzięć promujących zdrowy tryb życia. Cenimy zapał i aktywność ruchową wszystkich dzieci, dlatego też nikt z tego mityngu lekkoatletycznego nie wyjdzie z pustymi rękami! Już samo zgłoszenie oraz start to gwarancja otrzymania pamiątkowego medalu z tego wydarzenia. Dla biegających najszybciej, skaczących najdalej i najwyżej przygotowaliśmy okazałe puchary i nagrody rzeczowe.

 

Dla kibiców i osób towarzyszących małym sportowcom przygotowanych jest wiele sportowych atrakcji. Na miejscu będzie możliwość spróbowania różnych dyscyplin i aktywności, które nie są powszechne. Goście wydarzenia będą mieli, między innymi, sposobność poznania technik korfballu, siłowania na rękę, boule, a także sprawdzenia się na torze przeszkód oraz w strefie równowagi.

 

Udział w zawodach oraz korzystanie z atrakcji są nieodpłatne.