Wspieranie, rozwój oraz promocja sportu i kultury fizycznej

Obszary działania

Organizacja współzawodnictwa sportowego 

Ochrona i promocja zdrowia

Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu

Działalność charytatywna

Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych

Tu do wstawienia jakieś logotypy. Musimy tylko ustalić jakie.

Kontakt

Stowarzyszenie 

Wczoraj Dzisiaj Jutro

ul. Pęcicka 38

01-688 Warszawa

Pozwól nam działać

Razem jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej

REALIZOWANE ZADANIA

OFERTA

O nas

Stowarzyszenie jest obecne na polskim rynku sportowym od wielu lat, ale w 2020 roku pod nazwą Wczoraj Dzisiaj Jutro. Jesteśmy niezwykle barwną grupą ludzi, którą połączyła miłość do futbolu amerykańskiego i sportu w ogóle. Wszystko zaczęło się w 2006 roku, a energicznie ewaluowało w 2012 roku. Wtedy pojawił się szalony pomysł zorganizowania SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego na największym stadionie w Polsce – PGE Narodowym! Historia pokazała, że sprostaliśmy wszystkim wyzwaniom stawianym przez tak duże przedsięwzięcie, a tamto wydarzenie było krokiem milowym dla naszej obecnej działalności. Kolejne lata to kolejne duże stadiony i kolejne duże przedsięwzięcia komercyjne i realizowane w ramach dofinansowań. Prawie 10 lat pracy i kilkadziesiąt olbrzymich projektów sprawiło, że wyklarował się zespół, który działa do dziś. 

Robimy to co kochamy i co wychodzi nam najlepiej. Łącząc przyjemne z pożytecznym zapewniamy naszym Klientom i uczestnikom naszych zadań produkt najwyższej jakości.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie? Szukasz promotora? My już wiemy jak Ci pomóc!

Aktualności

Partnerzy

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
10 października 2023
To będzie świetna przygoda dla miłośników tenisa stołowego! W środę, 18 października odbędzie się Bydgoski Turniej Tenisa Stołowego, a w imprezie udział wezmą dzieci i młodzież do 18 roku życia.
15 września 2023
42. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego odbędą się 30 września 2023 roku na Stadionie Centralnym w Grudziądzu. Wydarzenie jest częścią obchodów stulecia GKS Olimpii Grudziądz, które przypada 30 czerwca bieżącego
13 września 2023
Przed nami kolejna edycja „Świętokrzyskiego Festynu Sportowego”, czyli wyjątkowej imprezy dla dzieci i młodzieży z województwa świętokrzyskiego! 14 września w Zochcinku koło Opatowa grupa kilkuset dziewcząt i chłopców będzie mogła