06 grudnia 2022
Ostatnie dni przed świętami Bożego Narodzenia warto spędzić na sportowo! 17 grudnia w Głubczycach odbędzie się wyjątkowa impreza dla dzieci i młodzieży -  Głubczycki Turniej Tenisa Stołowego. To jedno z
30 listopada 2022
To będzie wielka atrakcja dla uczniów ze szkół w województwie świętokrzyskim! W grudniu w sześciu miejscowościach w tym regionie odbędzie się bowiem „Świętokrzyski Turniej Szkół o Puchar ks. Ignacego Skorupki”,
04 listopada 2022
Zbliżający się sezon halowy w lekkiej atletyce poprzedzi kilka zawodów na otwartych stadionach. Jedną z okazji do takiego rodzaju spotkania będzie rywalizacja lekkoatletyczna z okazji 102. rocznicy Cudu nad Wisłą.

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Partnerzy

Aktualności

Stowarzyszenie jest obecne na polskim rynku sportowym od wielu lat, ale w 2020 roku pod nazwą Wczoraj Dzisiaj Jutro. Jesteśmy niezwykle barwną grupą ludzi, którą połączyła miłość do futbolu amerykańskiego i sportu w ogóle. Wszystko zaczęło się w 2006 roku, a energicznie ewaluowało w 2012 roku. Wtedy pojawił się szalony pomysł zorganizowania SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego na największym stadionie w Polsce – PGE Narodowym! Historia pokazała, że sprostaliśmy wszystkim wyzwaniom stawianym przez tak duże przedsięwzięcie, a tamto wydarzenie było krokiem milowym dla naszej obecnej działalności. Kolejne lata to kolejne duże stadiony i kolejne duże przedsięwzięcia komercyjne i realizowane w ramach dofinansowań. Prawie 10 lat pracy i kilkadziesiąt olbrzymich projektów sprawiło, że wyklarował się zespół, który działa do dziś. 

Robimy to co kochamy i co wychodzi nam najlepiej. Łącząc przyjemne z pożytecznym zapewniamy naszym Klientom i uczestnikom naszych zadań produkt najwyższej jakości.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie? Szukasz promotora? My już wiemy jak Ci pomóc!

O nas

OFERTA

REALIZOWANE ZADANIA

Razem jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej

Pozwól nam działać

Stowarzyszenie 

Wczoraj Dzisiaj Jutro

ul. Pęcicka 38

01-688 Warszawa

Kontakt

Tu do wstawienia jakieś logotypy. Musimy tylko ustalić jakie.

Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych

Działalność charytatywna

Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu

Ochrona i promocja zdrowia

Organizacja współzawodnictwa sportowego 

Obszary działania

Wspieranie, rozwój oraz promocja sportu i kultury fizycznej